Ford Trucks F-MAX

Discover
Vairāk ietaupījumu, ērtības

Dodieties tālāk ar F-MAX L paplašināto 1350 LT degvielas tvertni. Garos braucienos aizpildiet valstīs, kur degvielas izmaksas ir zemākas, un ietaupiet vairāk maršrutos, kas aptver tūkstošiem kilometru. Izmantojot F-MAX L paplašināto degvielas tvertni, jūs varat doties tālāk nekā jebkad agrāk, neapstājoties. Vairāk nekā 5000 kilometru brauciens uz vienu tvertni.

Ietaupījumi katrā ceļojumā ...

Tālsatiksmes riepas var samazināt degvielas patēriņu līdz 4%, kas nozīmē, ka jūs ietaupāt vēl vairāk par katru nobraukto kilometru. Samaziniet degvielas patēriņu līdz 5%, izmantojot F-MAX ECO Plus režīma funkciju.

Drošs, ērts brauciens.

Izbaudiet drošāku, ērtāku braukšanu ar F-MAX palielinātu garenbāzi un uzlabotu vadāmību un stabilitāti. Ietaupiet vēl vairāk degvielas, atspējojot spēriena funkciju. Ja vienā transportlīdzeklī ir pieejamas divas motora jaudas, jūs varat ietaupīt vēl vairāk, pielāgojot motora jaudu, lai tas atbilstu slodzei un ceļa apstākļiem.

Nebaidieties no nogāzēm ...

Eco Roll funkcija automātiski novirza jūsu transportlīdzekli neitrālā stāvoklī uz leju kalnu nogāzēs, palielinot degvielas patēriņa efektivitāti. Atvienojiet barošanas režīmu, lai pārslēgtu pārnesumus ar nelielu ātrumu. 85 km / h ātruma ierobežojuma funkcija nodrošina saglabāšanu pat, pielāgojot ātrumu. 5 minūšu automātiskā izslēgšanas funkcija nozīmē, ka degviela netiek izšķērdēta, kad transportlīdzeklis ir tukšgaitā.

No Result
SEARCH