Ceļu Sērıja

JAUDA UN KOMFORTS:
padari savu ceļu vieglāku
Garu un nogurdinošu ceļu veicēji ir pelnījuši uzticamu un ērtu partneri ceļā. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku 4x2, 6x2 or 8x2, Ford Trucks Ceļu sērija piedāvā neskaitāmas kravas automašīnu iespējas..
IZPĒTĪT MODEĻUS
Automatizēta transmisija
Automatizēta transmisija

Paredzot nākamo kalnu vai ceļa līkumu, pirms to sasniedzat, tas visos apstākļos izvēlas ideālu pārnesumu. Atbilstoši Jūsu vajadzībām pārslēdzot režīmus, tas ļauj nodrošināt kravas automašīnas vadību, lai kur Jūs atrastos.

 
Daudzi kabīnes varianti

Garajā ceļā Jūs dzīvojat kravas automašīnā. Izmantojot gulēšanas kabīni, dienas kabīni un augsta un zema jumta iespējas, Ford Trucks automašīnu ergonomiskās kabīnes nodrošina dažādu vajadzību apmierināšanu, vienlaikus ceļā sniedzot beznosacījumu komfortu.

 
9 ātrumu Eaton transmisija
9 ātrumu Eaton transmisija

9 ātrumu Eaton ESO-14409 manuālā transmisija tika izstrādāta īpaši Ford Trucks automašīnām, lai uzlabotu to uzticamību, veiktspēju, energoefektivitāti un palielinātu kalpošanas laiku. Eaton transmisija ar sinhronizatoru iesaistīšanu visiem turpgaitas pārnesumiem un 1400 Nm griezes momentu viegli nodrošina visas jūsu vajadzības neatkarīgi no vedamās kravas.

 
Opcija — papildu transmisijas bremze

Braucot augšup pa kalnu ar piekrautu automašīnu, hidrauliskā transmisijas bremze liek justies kā braucot pa līdzenu vietu. Šī palīgbremze ieslēdzas,kad tas ir vajadzīgs, tādējādi pagarinot darba bremžu kalpošanas laiku.

 
Aizmugurējā pneimatiskā balstiekārta

Nepārspējams braukšanas komforts. Aizmugurējā pneimatiskā balstiekārta nodrošina ērtības garos braucienos, ļaujot droši pārvadāt pat vistrauslākās kravas.

 

VAIRĀK NEKĀ TIKAI KRAVAS MAŠĪNA:
SPĒCĪGS UN ĒRTS
PAVADONIS CEĻĀ NO A UZ B

LEJUPIELĀDĒT KATALOGU
Ar Ford Trucks Ceļa sēriju
Saīsina ceļu un atvieglo slodzi
Pareizajam darbam izmantojot pareizos transportlīdzekļus, mēs uzvaram visās frontēs.
Mehmets Soilu Uzņēmuma īpašnieks
Ford Trucks pieredze ar
360 grādu kameru
360 EKSTERJERA SKATS 360 INTERJERA SKATS
No Result
SEARCH