0%
Automatizēta transmisija
Visi 4x2 traktori ir aprīkoti ar uzlabotu 12 ātrumu automatizētu transmisiju ar dažādiem piedziņas režīmiem, kas nodrošina lielāku degvielas efektivitāti un veiktspēju. Katrs piedziņas režīms nodrošina vislabāko lietošanas nosacījumu.
Interjera uzglabāšanas nodalījumi
Virs galvas un sānu uzglabāšanas nodalījumus var izmantot dažādiem mērķiem
Zem gultas krātuve
Plašs nodalījums zem gultas papildu glabāšanai.
Vadītāja sēdeklis
Ford Trucks traktoru sērijas sēdekļi piedāvā optimālu komfortu, kas nepieciešams vienmērīgai braukšanai. Vadītāja sēdeklis ir aprīkots ar jostas atbalstu, drošības jostām, galvas balstiem, roku balstiem un apkuri. Tas nodrošina ērtu braukšanas pieredzi, saglabājot vadītāja optimālo sēdvietu.
Displeja panelis un brauciena dators
Displeja panelis un brauciena dators iedegas, kad aizdedze ir ieslēgta. Vadītājs braukšanas laikā var redzēt visu nepieciešamo informāciju. Vairāki svarīgas informācijas gabali, piemēram, AdBlue līmenis, pašreizējais degvielas patēriņš, vidējais ātrums un attāluma odometrs, ir autovadītāja redzes laukā. Kruīza kontrole un ergonomiskais instrumentu panelis garantē vēl lielāku komfortu ilgstošu pārdzīvojumu laikā.
Motora bremzes un intarder
Motora bremzes un intardera vadības svira: palīg bremzes var vai nu manuāli iesaistīt, vai arī tos iestatīt automātiski, lai optimālai bremzēšanai veiktu.
Ergonomiskais instrumentu panelis
Ergonomiskais instrumentu panelis, kas iekļauj radio, gaisa kondicionētāju, automātiskās pārraides režīmus, ESP, viedās bremžu vadības sistēmu un salona sildīšanas vadības ierīces, ir viegli sasniedzama un nodrošina papildu drošību braukšanas laikā.
Saliekamā divstāvu gulta
The folding bunk beds make for comfortable nights after a long day's drive. You can turn on the reading light to read your newspaper, rest on the comfortable mattress, and control the heat without getting up.
Saules Visor un vairogi
Saules vizieris un vairogi optimizē vadītāja komfortu un redzi, braucot dienas laikā.
Izbaudiet 360 grādu interjera un eksterjera skatu,
pirms izvēlēties savu jaudīgo un ērto ceļa biedru.
SĀKT